Ako prvý na Slovensku som začal tvoriť  trendové interaktívne 3D prehliadky MATTERPORT 3D SHOWCASE 

Fotografii som sa začal venovať už dávno, ešte v minulom režime, keď som pracoval ako svadobný a eventový fotograf na prevádzke Fotoreportáže v miestnom podniku služieb. Neskôr, príchodom kapitalizmu do našich končín som sa aj ja - tak ako mnohí iní - rozhodol podnikať vo väčšom a fotografovanie som zavesil na klinec.

Dnes už viem, že to nebolo múdre rozhodnutie. Divoké a kruté deväťdesiate roky, neznalosť podnikateľských princípov, keď naším jediným vzorom a učiteľom bol
J.R. Ewing z nekonečnej ságy Dallas, ma doviedli k viacerým pádom, ktoré nakoniec vyústili do vážnych osobných a ekonomických problémov. Tie som zvládol najmä vďaka podpore celej rodiny ale aj vďaka silnému odhodlaniu prekonať aj zdanlivo neprekonateľné prekážky. Všetko v duchu "čo ťa nezabije, to ťa posilní". 

A keďže nezabilo ale posilnilo, teraz som späť pri svojej vášni a môžem s radosťou konštatovať, že som jeden z tých šťastlivcov, ktorých práca je zároveň hobby. Popri rôznorodej fotografickej práci som sa postupne špecializoval na fotografovanie nehnuteľností, interiérov a architektúry, čomu sa dnes venujem prakticky výhradne. Začiatkom roku 2016 som sa (ako prvý na Slovensku) stal autorizovaným poskytovateľom služieb americkej spoločnosti Matterport, ktorá vyvinula jedinečný spôsob snímania a prezentácie objektov a ich interiérov. Spočíva v trojrozmernej interaktívnej prehliadke - 3D Matterport Showcase™ - ktorá sprostredkuje užívateľovi veľmi reálny pocit, akoby sa v prezeranej nehnuteľnosti naozaj prechádzal. 

Verím, že sa čoskoro aj Vy stanete mojim spokojným zákazníkom, ktorému moje 3D prehliadky alebo fotografie pomôžu pri predaji nehnuteľnosti, pri získaní nového nájomcu, alebo pri prezentácii komerčných priestorov.

Váš realitný fotograf

Jano Hámorský

Pokrývame už celé Slovensko!

Uvedomujem si, že rýchlosť mojej reakcie na vaše požiadavky je veľmi dôležitá. Zvláš to platí v prípade realitných maklérov, kde je rýchlosť nafotenia a následnej prezentácie nehnuteľností na portáloch veľmi dôležitým faktorom pri ich nábore. Aby som zrýchlil reakcie na vaše požiadavky a zároveň vytvoril lepšie podmienky pre rozšírenie palety mojich služieb, rozhodol som sa vytvoriť zázemie aj mimo Bratislavy. Vybral som si Zvolen, ktorý bol logicky aj logisticky najvhodnejším miestom pre moje zámery mimo Bratislavy a kde som našiel mladých a fundovaných spolupracovníkov, nadšených pre túto prácu.